שמירה על הנחיות

A A A

 

כשאדם צריך לעבור טיפול רפואי, הוא דואג לעשות את הסקר המקיף ביותר לפני שהוא קובע את התור הסופי אצל הרופא. גם במקרה רופא השיניים וטיפולי שיניים על כל סוגיהם, כדאי לדאוג לדעת בדיוק למה אתם נכנסים לפני שאתם נשענים לאחור ופותחים את הפה. אז מה חשוב לבדוק כשרוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר אצל רופא השיניים?

 

א. איכות טיפול  - פתגם רוסי ידוע אומר שדברים זולים עולים ביוקר. במקרה של טיפול בשיניים שלנו אין ספק שהפתגם הזה יכול לקלוע בול. אי לכך חשוב במיוחד לבדוק מה הוא טיב הטיפול שמקבלים מבחינת ניסיון הרופאים, המומחיות שלהם ומעגלי התמיכה והלימוד שלהם.

ב. איכות השירות - תשומת לב, יחס אישי ומעקב צמוד, הם רק חלק מהיתרונות שקיימים במרפאת RDC. במרפאה שלנו לא תתקלו בתורים ארוכים ובהמתנה מיותרת. תמיד תתקבלו בחיוך ובקריאת שמכם באופן ידידותי שיזכיר לכם שביקור אצל רופא השיניים הוא לא בהכרח דבר רע.

ג. זמן טיפול – גם אם אנחנו רוצים שהעניין ייגמר כמה שיותר מהר, חשוב לתת לכל טיפול את הזמן הנאות לו, זמן בדיקה לאחריו וזמן התאוששות מתאים. חשוב שכל לקוח יקבל את זמן הטיפול לו הוא זקוק במלואו. במרפאה כמו RDC, אין לחץ ומטפלים בסבלנות בכל חולה וחולה כך שהזמן לא קובע את איכות הטיפול אלא עוקב אחרי האיכות.

ד. איכות חומרים – רוב האנשים אינם יודעים אילו סוגי מתכות שמים להם בפה. מתכות זולות עלולות לגרום לנזק ותגובות אלרגיות. במרפאת RDC אנו דואגים להשתמש אך ורק בחומרים הטובים עבורכם.

ה. איכות העבודה המעבדתית – עבודת המעבדה היא עבודת אומן. למרות שהנטייה שלנו היא לחשוב שמדובר בעבודה טכנית גרידא, למעשה, הטכנאי מבצע עבודת אומנות. בהתאם לזאת, ככל שרמת הגימור והאיכות האומנות גבוהה יותר כך היא גם יקרה יותר. עבודה עם טכנאי צמוד, כפי שקיימת במרפאת RDC, מונעת התרוצצויות ומבטיחה התאמה מלאה של העבודה ותיקונים במקום במידת הצורך.

ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני

08-9475544
08-9472818

בין השעות 08:00 ל - 20:00

כתובת המרפאה :
רח' אופנהיימר 7, רחובות. 

לקוחות ממליצים

לדר נגה הראל !

Ora Orנגה היקרה, בהיותי תושבת חדשה ברחובות, נתמזלך מזלי והומלץ לי עלייך.
מאז טיפולי אצלך, הרייני מרוצה ורגועה.
ענייני "הפה" מסודרים ואני נמצאת בידיים הכי טובות שיש.
נגה, דרך טיפולך רגועה , נינוחה, את מסבירה כל שלב שנעשה והתוצאות מצויינות.
תודה רבה לך, מקרב לב והרבה הצלחה.
תודה רבה גם לכל אנשי הצוות של המרפאה המגלים יחס אוהד ומסביר פנים.
נעים להיות במרפאתכם. יישר כוחכם.

 

 

מ. ל.

 זו הרגשה נעימה לבוא לפה וזה מקל על אי הנעימות, לעיתים, של הטיפול.

 

י. כ.

 כיף ונעים אצלכם, טיפול מקצועי ביותר, יחס מסור ואווירה נעימה. דאגה ועזרה הדדית של הרופאים במצבי חירום מצויינת.

 

א. א.

 הטיפול תרם משמעותית לאיכות החיים, ושנים רבות של סבל הסתיימו. נכונות שאין כדוגמתה להיענות לכל קריאה ובקשה, יישר כוח.

 

ו. א.

בסיומו של טיפול ארוך מאוד ומורכב ברצוני לציין כי הטיפול שקבלתי במרפאה RDC שכלל טיפולי שורש מורכבים, סתימות, מבנים וכתר היה מעולה בכל מובן. בכל מקרה שנדרש טיפול אמבולנטורי נקבעו לי תורים מיידיים. הטיפול עצמו היה מקצועי ביותר, בכל שעה קיבלתי הסבר מפורט של הטיפול שנעשה והטיפול העתידי שיש לבצע.
צוות הרופאים במרפאה כמו גם "עובדי העזר" - הסייעות ובכלל זה המזכירות השרו אווירה נעימה, מקצועית ועניינית. ממליצה בחום על צוות מטפלים מעולה המכסה את מגוון טיפולי השיניים הנדרשים

 

ק. ד.

 

היחס יותר ממעולה (מ-1 עד 10 הייתי נותן 10). גם בטיפולים הכירורגיים המורכבים לא ממש סבלתי. מבחינת התוצאה, מאוד מרוצה, מרגיש טוב, המלצתי כבר לכל מכריי ולכל מי ששואל. אני מודע לכך שקיבלתי איכויות ברמת הטיפול.

סרטון תדמית - בואו להכיר אותנו!

RDC Dental Animation

 

בקרוב !